MOTO MAKSI SKUTER KLUB - MaxiScooter.Si

Smo prvi slovenski maksi skuter klub, ki v svojih vrstah druži tako ljubitelje maksi skuterjev (ki so v večini), kot tudi ostale motoriste, ne glede kakšen motor vozijo.

Maksi skuter prijatelji se družimo tako čez poletje, kot tudi čez zimo. Vsako leto pripravimo vsaj dva večdnevna srečanja vseh članov kluba. Vmes se srečujemo na enodnevnih izletih tako po Sloveniji, kot tudi preko naših meja. Cilij naših skupnih voženj so, da si gremo kaj zanimivega pogledat ali pa se srečujmo le zato, da se skupaj zapeljemo po lepih ovinkih... V zimskem času so v "mirovanju" le naši motorji medtem, ko se mi srečujemo ob družabnih igrah po Sloveniji.

Klub smo šele od 04/2013 in v naših vrstah je vedno več ljubiteljev maksi skuterjev. Tako smo dandanes med večjimi moto klubi v Sloveniji, saj v naših vrstah združujemo preko 100 članov iz celotne Slovenije, kot tudi iz tujine.